SAMEN STERK VOOR DE PRO LEAGUE

In het voorjaar van 2019 komt het Nederlands elftal (mannen én vrouwen) in actie in ons stadion voor hun thuiswedstrijden in de nieuwe Pro League. De Oranje-mannen spelen op dinsdag 5 maart om 19.00 uur tegen Duitsland en op zaterdag 13 april om 18.00 uur tegen Spanje. Op zondag 14 april spelen de vrouwen om 16.00 uur tegen de Verenigde Staten.

Dit alles in ons mooie stadion, dus achter de schermen wordt al hard gewerkt om de Pro League op HC Rotterdam tot een succes te maken. De wedstrijden trekken immers een groot publiek en er moeten allerlei extra’s geregeld worden om van iedere wedstrijd een mooi, veilig en groots spektakel te maken. Omdat deze evenementen niet kunnen draaien zonder vrijwilligers doen we een beroep op de hulp van onze leden, ouders van leden en overige enthousiastelingen .

Lijkt het je ook leuk deel uit te maken van een vrijwillig team dat meehelpt om deze interlands op onze club tot een groot succes te maken? We zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers, die willen meehelpen in verschillende functies.

Wat krijg je ervoor terug?
Je moet het leuk vinden om zo’n groot internationaal toernooi van dichtbij mee te maken. Je krijgt gratis entree tot het evenemententerrein en wordt uiteraard voorzien van eten en drinken op de dag dat je werkt.  
De taken zijn op vrijwillige basis, waarvoor je geen financiële vergoeding ontvangt. Uitzondering hierop vormen de parkeerwachten, die een financiële vergoeding krijgen.

Je kan je hieronder aanmelden:

Persoonsgegevens
Geboortedatum
Ik ben welniet verbonden aan HC Rotterdam
Waar zijn we naar op zoek?
De meeste taken zijn toebedeeld aan volwassenen (18+).
Als kaartverkoper verkoop je entreebewijzen aan de poort en verzorg je de uitgifte van VIP kaarten.
Bij de kaartcontrole check je de kaarten van de toeschouwers bij de entree.
Als steward fungeer je als gastvrouw/gastheer om gedurende het evenement op het terrein de grote hoeveelheid toeschouwers te informeren, de weg te wijzen en andere service verlenende activiteiten te verrichten.
Als gastvrouw/-heer heb je dezelfde representatieve rol in het clubhuis voor de hospitality, maar ook speciale locaties als de persruimte, voor beide teams en de officials.
Er is een arts nodig, die wordt ondersteund door professionele EHBO’ers.
De kids van de line-up, de vlaggendragers en de ballenkinderen dienen te worden gecoördineerd.
Na afloop van de wedstrijd zijn er maar liefst 20 vrijwilligers nodig voor de coördinatie van de fanzone met spelers en handtekeningenjagers.
De functie van de parkeerwachten (16+) is op het parkeerterrein op ons eigen complex en de Hazelaarweg.
Tenslotte zijn er uitdelers (14+) van de KNHB-klappers nodig bij de entree en zijn we op zoek naar 8 ballenkinderen uit de B-jeugd.
Er is dus veel hulp nodig!
Beschikbaarheid
Per taak zijn de richttijden aangegeven van de benodigde inzet. Let goed op want bij sommige taken is het niet mogelijk om de wedstrijd te bekijken. Graag wijzen we erop dat dit richttijden zijn. Over het tijdstip van aanvang word je nader geïnformeerd.
Voor kaartverkoop, kaartcontrole, uitdelen klappers
Dinsdag 5 maart Zaterdag 13 april Zondag 14 april
OPGEVEN GESLOTEN 15:00-18:45 13:00-16:45
Voor parkeerwachten, stewards en gastvrouwen/-heren
Dinsdag 5 maart Zaterdag 13 april Zondag 14 april
OPGEVEN GESLOTEN 15:00-21:30 13:00-19:30
Voor de ballenkinderen en de arts
Dinsdag 5 maart Zaterdag 13 april Zondag 14 april
OPGEVEN GESLOTEN OPGEVEN GESLOTEN OPGEVEN GESLOTEN
Voor line-up, vlaggendragers en coördinatoren daarvan
Dinsdag 5 maart Zaterdag 13 april Zondag 14 april
OPGEVEN GESLOTEN OPGEVEN GESLOTEN OPGEVEN GESLOTEN
Voor coördinatie fanzone
Dinsdag 5 maart Zaterdag 13 april Zondag 14 april
OPGEVEN GESLOTEN 18:30-20:30 16:30-17:30
Voor opbouw terrein
Maandag 4 maart Dinsdag 5 maart Donderdag 11 april Vrijdag 12 april Zaterdag 13 april
OPGEVEN GESLOTEN OPGEVEN GESLOTEN 09:00-13:0013:00-17:00 09:00-13:0013:00-17:00 09:00-13:0013:00-17:00
Voor afbreken terrein
Woensdag 6 maart Donderdag 7 maart Maandag 15 april Dinsdag 16 april
OPGEVEN GESLOTEN OPGEVEN GESLOTEN 09:00-13:0013:00-17:00 09:00-13:0013:00-17:00
Voorkeurstaken
Om tot een goede indeling te komen, willen we je vragen om hieronder de taken in volgorde van jouw voorkeur aan te geven. We gaan ons best doen een leuke taak voor je te vinden.
Eerste voorkeur
Tweede voorkeur
Derde voorkeur
Vierde voorkeur
Vijfde voorkeur
Zesde voorkeur
Inzetbaarheid
Ik ben bereid voor de Hockey Proleague bij wedstrijden vrijwilligerswerk te verrichten.
Overige opmerkingen
Bedankt voor het invullen van je gegevens. We verheugen ons enorm op deze interlands op HC Rotterdam en hopen dan ook dat we er met veel enthousiaste vrijwilligers een mooi succes van kunnen maken! We gaan met je aanmelding aan de slag en zullen je informeren over jouw inzet bij de Pro League-wedstrijden. Wanneer je in de tussentijd vragen hebt, kan je deze richten aan proleague@hcrotterdam.com.
HC Rotterdam gaat zorgvuldig met je gegevens om. De gegevens die je invult worden vertrouwelijk behandeld en alleen gebruikt in functie van je aanstelling als vrijwilliger.